Szanowni rodzice i opiekunowie!

Zgodnie z oczekiwaniami rodziców, przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. Dzieci, które skończyły 5 lat, zapraszamy na roczne, obowiązkowe przygotowanie przedszkolne, z kolei na 6 latki do zerówki.

Godziny otwarcia

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18.30. Jeśli jest taka potrzeba, mogą Państwo pozostawić swoje dziecko pod naszą opieką dłużej – za dodatkową opłatą 10 zł/ godzina (płatne przy odbiorze dziecka do rąk osoby, która pozostała z dzieckiem po godzinach).

Lokalizacja

Mamy dwie placówki na warszawskiej Białołęce – na ul. Berensona 32 oraz ul. Krzyżówki 3. Obie lokalizacje zapewniają dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego: tramwajami i autobusami. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.

Wyżywienie

Codziennie serwujemy Przedszkolakom pięć domowych, zdrowych posiłków. Jadłospis ustalamy konsultując się z dietetykiem. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, a ich ilość jest nielimitowana. Jeśli u dziecka występują alergie lub różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, prosimy o informację – dostosujemy się do indywidualnych wymagań. Posiłki są dla nasz szczególnym momentem w ciągu dnia, ponieważ staramy się wzmacniać świadomość dzieci dotyczącą pielęgnowania wzajemnych relacji z bliskimi. Jedzenie to część istotnego rytuały, który ma kształtować dobre nawyki i dawać przyjemność ze wspólnego spędzania czasu. W ramach zajęć dydaktycznych organizujemy wspólne “gotowanie” – bo przecież to, co zrobimy sami, smakuje nam najlepiej.

Poobiedni wypoczynek

Po obiedzie, w trosce o właściwy rozwój Państwa Dzieci, zapewinamy im czas na chwilę odpoczynku, wyciszenie i sen.

Zajęcia adaptacyjne

Każda zmiana to duży stres dla dziecka i rodziców, więc aby go ograniczyć, organizujemy zajęcia adaptacyjne. W trakcie, wspólnie z dziećmi, mogą Państwo poznać nasz personel i zapoznać się z codziennymi rytuałami. Pozwoli to dzieciom poczuć się pewniej, nawiązać nowe relacje tak, aby idąc do przedszkola we wrześniu, czuły się bezpiecznie i komfortowo.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Dni adaptacyjne pod koniec sierpnia w godzinach 9 -11.

Masz więcej pytań? Zadzwoń:

501-076-360