Szanowni rodzice i opiekunowie!

Zgodnie z oczekiwaniami rodziców, przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17.30.

Lokalizacja

Mamy cztery placówki na warszawskiej Białołęce – na ul. Berensona 32, ul. Krzyżówki 3, ul. Chudoby 4 oraz ul. Mehoffera 53. Wszystkie lokalizacje zapewniają dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego: tramwajami i autobusami. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.

Wyżywienie

Codziennie serwujemy Przedszkolakom pięć domowych, zdrowych posiłków. Jadłospis ustalamy konsultując się z dietetykiem. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, a ich ilość jest nielimitowana. Jeśli u dziecka występują alergie lub różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, prosimy o informację – dostosujemy się do indywidualnych wymagań. Posiłki są dla nasz szczególnym momentem w ciągu dnia, ponieważ staramy się wzmacniać świadomość dzieci dotyczącą pielęgnowania wzajemnych relacji z bliskimi. Jedzenie to część istotnego rytuały, który ma kształtować dobre nawyki i dawać przyjemność ze wspólnego spędzania czasu. W ramach zajęć dydaktycznych organizujemy wspólne “gotowanie” – bo przecież to, co zrobimy sami, smakuje nam najlepiej.

Poobiedni wypoczynek

Po obiedzie, w trosce o właściwy rozwój Państwa Dzieci, zapewniamy im czas na chwilę odpoczynku, wyciszenie i sen.

Zajęcia adaptacyjne

Każda zmiana to duży stres dla dziecka i rodziców, więc aby go ograniczyć, organizujemy zajęcia adaptacyjne. W trakcie, wspólnie z dziećmi, mogą Państwo poznać nasz personel i zapoznać się z codziennymi rytuałami. Pozwoli to dzieciom poczuć się pewniej, nawiązać nowe relacje tak, aby idąc do przedszkola we wrześniu, czuły się bezpiecznie i komfortowo.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Dni adaptacyjne pod koniec sierpnia w godzinach 9 -11.

Masz więcej pytań? Zadzwoń:

501-076-360